GEDECOREEDE GOUDEN NAR VAN EUROPA

Vereniging Naam Jaar Vereniging Naam Jaar
Directie Bavaria Dhr. Peer Swinkels 2020 Directie Bavaria Dhr. Noud Swinkels 2020
Directie Bavaria Dhr. Lambert Swinkels 2020 Directie Bavaria Dhr. Broos Swinkels 2020
Directie Bavaria Dhr. Tijn Swinkels 2020 leeg leeg 2020
De Meulenwiekers Dhr. K. Groos † 1997 Persoonlijk lid Dhr. Th. Bremmers 2010
De Dompelaars Dhr. J. Vermeulen 1997 Persoonlijk lid Mw. L. Bremmers 2010
Schapekoppen Dhr. J. Peters 1999 De Gooikikkers Dhr. H. Smit 2010
Citroenfuivers Dhr. H. van Popel † 2000 De Olde Bereleut Dhr. J. Bourgongje 2010
d>De Duitekluiters Dhr. D. Sijben † 2000 De Olde Bereleut Dhr. E.van de Hurk 2010
De Rietpikkers Dhr. B.van Eck 2001 De Olde Bereleut Dhr. R Oost † 2010
De Oeletoeters Dhr. E. Mensink 2001 De Rooie Rijers Dhr. H. Koreneef 2010
De Gouwe Slobbers Dhr. T. Bikker † 2002 De Zwiebels Dhr. R. Hermeling 2010
De Haagse Stappers Mv. C. Beck-Averdieck 2002 De Rooie Rijers Mw. T. Koreneef 2010
De Keilebeiters Dhr. J. van de Hecke 2002 De Deylknotsen Dhr. A. Keizer 2010
De Tunnelklossers Dhr. E. van der Ham 2002 De Deylknotsen Dhr. B. Verheij 2010
De Tunnelklossers Dhr. W. Verhoeve † 2002 De Deylknotsen Mw. B. Sharroo 2010
C.V. De Rooie Rijers Dhr. H.La Rondelle † 2003 De Loslopers Prinses Elvira 2010
De Ooie Pieren Dhr. W.A.H. Krouwel 2003 De Loslopers Dhr. F. Meijer 2010
BK 't Zooitje Dhr. J. Lispet 2003 De Rietpikkers Dhr. R. van Binsbergen 2011
De Bierbuiken Dhr. J.Haagswoud 2004 De Koperen Torren Dhr. W. Sjouw 2011
De Deylknotsen Dhr. A.A. Hardeman 2004 De Belhamels Dhr. P. Heinsbroek 2011
De Gooikikkers Dhr. F. Schouten vd Velden † 2004 De Vlierneuzen Dhr. G. Schaaf 2011
De Loslopers Dhr. M.C.J. v.d. Aar 2004 De Boerefluiters Dhr. R. Maat 2012
De Rietpikkers Dhr. B. van Hattem 2004 De Reigernarren Dhr. R. Vos 2012
Goud van Oud Dhr. H. v.d. Velden 2004 Het Blauwe Anker Dhr. J.Zwuup 2012
BK De Zwiebels Dhr. H.Koster 2004 De Rooie Rijers Dhr. W. Kooij 2012
De Turftrapers Dhr. A.Lageveen 2005 De Rooie Rijers Mw. A. Vermeer  
De Turftrapers Dhr. J.v.d. Berg 2005 De Koperen Torren Dhr. H. Rokebrand 2013
De Duitenkluiters Dhr. J. Gerritsen 2005 Goud van Oud Dhr. A. van Beers 2013
De Zottecooghers Mw. G.M.Selgert-Visser 2006 Goud van Oud Dhr. G. van Buuren 2013
De Deylknotsen Dhr. W.J.Teeling 2006 Goud van Oud Dhr. A. van Daalen 2013
Stg.DCV Dhr. P.v.d.Salm 2006 Goud van Oud Dhr. D. Nowee 2013
Stg.DCV Dhr. J.Zantman 2006 Smooksnuivers Dhr. Piet Ouwens 2014
De Kroftgeuzen Mw. E.B. van Ast 2006 Osseknarren Dhr. Wim Arts 2014
De Kroftgeuzen Dhr. R. Charité 2006 Osseknarren Dhr. Johan v/d Heide 2014
De Turftrappers Dhr. M. Becker 2006 Osseknarren Dhr. Karel Haverkamps 2014
De Lappiedollers Dhr. N.J. Donk 2007 Prinsentreffen Nijmegen Drs. Theo J.G.M. van Steen 2014
De Gaapstokken Mw. R.v.d. Burg 2007 Narreknollen Dhr. Martin Loos 2014
Blaaskapel 't Zootje Dhr. D. v.d. Ree 2007 Ooie Pieren Dhr. Ton Heijligers † 2014
Blaaskapel 't Zootje Dhr. R. de Wit 2007 DCV Dhr. Martin Groenhorst 2015
De Citroenfuivers Dhr. N. Germans 2007 Blauwe Anker Dhr. Peter Dimmers 2015
De Rooie Rijers Dhr. F. Berger 2007 Dompelaars Mw. Marianne Vermeulen 2015
De Gooikikkers Dhr. G. Majoor 2007 Heikriekels Dhr. Theo Jansen 2015
De Koperen Torren Dhr. J. Eijer 2007 Gooikikkers Dhr. Mike Lehman 2015
De Koperen Torren Dhr. L. Tiebout 2007 Osseknarren Mw. Truus Hoeksma 2015
De Koperen Torren Dhr. H. v.d. Pol 2007 Meerschuimers Dhr. Adri van Doorn 2015
De Narre Knollen Dhr. S. de Vries 2007 Rooi Rijers Dhr. Erik Geskus 2015
De Geuzen Dhr. H. v. Montfoort 2008 DCV Dhr. Frans Heijstraten 2016
De Deijlknotsen Dhr. H.v.d. Meer 2008 DCV Dhr. Erwin Zaalberg 2016
De Deijlknotsen Dhr. J. Remmerswaal 2008 Burgermeester Delft Dhr. Bas Verkerk 2015
Het Blauwe Anker Dhr. K. Marees 2008 Blauwe Anker Dhr. Willem van der Ben 2016
De Otterotters Dhr. A. oosterlaan 2008 Olijkers Dhr. Maarten van Leest 2016
De Faant Dhr. B. Keijzers 2008 Tonproater Dhr. Wiel Peerlings 2016
De Zwiebels Dhr. J. Steenke 2009 Spreeuwen Dhr. Mari Leerintveld 2016
De Olijkers Dhr. A. v.d. Staaij 2009 Marktzotten Dhr. Ton van Riet 2017
St.Kar.Ballefruttersgat Dhr. A. v. Belkom 2009 Dom-pelaars Mw. Trudy Bos 2017
De Fuilspuiters Dhr. M. Flier 2009 C.G De Feestjokers Marie Janszen 2017
Stiching D.C.V. Dhr. H. Jansen 2009 Marktzotten Mvr Tonnie.Hey 2018
De Otterotters Dhr. S. de Jong 2009 E.K.V. de Narren Peter Sandifort 2018
S.O.K. Berkel-Enschot Dhr. M.Mustert 2009 CV de Rossumdaerpers Mevr; Manuela Hullegie 2018
De Blauwkonters Dhr. P. v.d. Valk † 2009 Webmaster Dhr Herman Blom 2019
Lid van Verdienste Mw. Marlia Noordhuis 2019 Lid van Verdienste Dhr Ewout Stam 2019
Lid van Verdienste Dhr. Andre Biersteker 2019 de Eindermuziekanten Dhr Henk Wijnen 2018
de Rooie Rijers Dhr.Fred Nijs sr 2018 de Rooie Rijers Dhr Leen Schoolenberg 2018
de Rooie Rijers Dhr. Dick Cinjee 2018 Muziekmakerij t’Zooitje Dhr Kees Starrenburg 2019
C.V de Rossumdearpers Mw. Manuela Hullegie 2019 leeg Dhr leeg jaar