GEDECOREEDE ZILVEREN NAR VAN EUROPA

Vereniging Naam Jaar Vereniging Naam Jaar
Prometejus Dhr.A. Dijkshoorn 1982 De Meulenwiekers Dhr. N. v.d. Meer 2001
De Meulenwiekers Dhr. K. Groos † 1990 De Rooie Rijers Dhr. J. Lispet 2001
De Weesper Moppen Dhr. T. Recker † 1990 De Gooikikkers Mv. T.van den Hoek 2001
De Weesper Moppen Dhr. H. Wagenaar 1990 De Rietzeilers Dhr. R.L. Dries 2001
Promotheus Dhr. A.Dijkshoorn 1992 De Deylknotsen Dhr.T.den Hollander 2002
Promotheus Dhr. J.Bode 1992 De Gouweslobbers Dhr.J. Signer 2002
Promotheus Dhr. W.H.v.Rijsbergen 1992 De Gouweslobbers Dhr.G.van Veen 2002
De Meulenwiekers Mv. W. Kerkvliet 1993 De Lappiedollers Mv. L.v.d.Veen 2002
De Duitekluiters Dhr. H. van Rossum 1995 De Meerschuimers Mv.K. Stomphorst 2002
De Gooikikkers Dhr.F. Lamark † 1995 De Tunnelklossers Mv. E.C.M. Verhoeven 2002
De Gooikikkers Dhr.L.J. Tissing 1995 De Tunnelklossers Mv.H. Verhoeve 2002
ECV De Olijkers Dhr. F. Berger 1995 De Belhamels Dhr. P.Heinsbroek 2003
De Rietzeilers Dhr. P.M.L. Dries † 1995 De Citroen Fuivers Dhr.N.v.d. Wijngaard 2003
De Meulenwiekers Mv. H. Baun 1996 De Gouweslobbers Dhr.A de Ruiter 2003
De Deylknotsen Dhr.A.A. Hardeman 1997 De Lappiedollers Mv.L.v.d. Does 2003
De Meulenwiekers Dhr. R. Baun 1997 De Lappiedollers Mv. S. Goedhart 2003
Het Blauwe Anker P. de Vries 1998 De Narre Knollen Dhr. Ch. Kenter 2003
Het Blauwe Anker W. van het Hof 1998 De Rietpikkers Dhr. G.den Boer 2003
De Deylknotsen Dhr.A. Teeling 1998 De Slobbers Mv. I.de Bondt 2003
De Deylknotsen Dhr.H. Verheij 1998 De Slobbers Dhr. A. Lak 2003
De Gooikikkers Dhr. L.v.d. Heisteeg 1998 De Slobbers Dhr. C. Romein 2003
De Gooikikkers Dhr.P. Schiffers 1998 De Wadde Wokkels Mv.M. Huiskens 2003
De Gooikikkers Mv. M.Schouten 1998 De Zotte Cooghers Dhr. G.I. Steensma 2003
Persoonlijk lid Dhr. J. Stok 1998 De Zotte Cooghers Mevr. C.C. Steensma 2003
Het Blauwe Anker Dhr. K. Marees 1999 De Zotte Cooghers Dhr. G. A. Broer 2003
De Deylknotsen Mv. L. Hardeman 1999 De Rietzeilers Dhr. H.A.D. Bek † 2003
De Deylknotsen Dhr. S. van Vuren 1999 De Deylknotsen Dhr. H. v.d. Meer 2004
De Gooikikkers Dhr. Q.Smeele 1999 De Fuilspuiters Dhr. R.v. Dijk 2004
De Haagse Stappers Mv. G.Retz 1999 De Fuilspuiters Dhr. Knottenbelt 2004
Hobbelende Bierviltjes Dhr. K.v.Assenberg 1999 De Fuilspuiters Dhr. O. Storm 2004
De Kroftgeuzen Dhr. C.H. Adema 1999 De Gaapstokken Dhr. P. A.Randsdorp 2004
De Belhameltjes Dhr. G.Verhaar 2000 De Lappiedollers Mv. N. Hoogewoning 2004
De Deylknotsen Dhr.A. Keizer 2000 De Lappiedollers Mv. I. Oliehoek 2004
De Deylknotsen Dhr.W. Teeling 2000 De Meulenwiekers Dhr. M. Dekker 2004
Goud van Oud Dhr. K.v.d. Graaf 2000 De Meerschuimers Dhr. J.H. Koller 2004
De Gouweslobbers Mv.C. Schrijvers 2000 De Rietpikkers Dhr.J.Vermeulen 2004
De Gouweslobbers Dhr.P. Schrijvers 2000 De Rooie Rijers Mv: T. Koreneef 2004
De Haagse Stappers Mv. C. Beck-Averdieck 2000 De Rooie Rijers Dhr. W.H. Kooy 2004
Hobbelende Bierviltjes Mv. R.Rademaker 2000 Rooie Rijers Dhr. D. Cinjee 2004
De Kroftgeuzen Dhr H v.d. Snoek 2000 De Tunnelklossers Dhr C. Alkemade 2004
De Kroftgeuzen Dhr. V. Schot 2000 De Zotte Cooghers Mv. W. Overeem 2004
De Kroftgeuzen Mv. E. v. Ast 2000 De Zotte Cooghers Dhr. B. Broer 2004
Kroftgeuzen Dhr. R. Charité 2000 Band zonder Maat Dhr.R. Vlek 2004
Olde Bereleut Dhr.H.v.d. Hurk 2000 Band zonder Maat Dhr. G. Zuidwijk 2004
Olde Bereleut Dhr.D.R. Oost † 2000 De Belhameltjes Mv. M.C. Vissenberg 2004
De Rooie Rijers Dhr. H. Koreneef 2000 De Blauwkonters Dhr.P.J.S. Bol 2004
De Weesper Moppen Dhr. H. Hermsen † 2000 De Blauwkonters Dhr.C.L.v.d. Valk 2004
De Turftrappers Dhr.M. Becker 2000 Het Blauwe Anker Dhr.J. Zwuup 2004
De Turftrappers Mv. C. Wittenberg 2000 De Deylknotsen Dhr.W.van Gent 2004
De Belhameltjes Dhr. A.G.v.d.Giesen 2001 De Deylknotsen Dhr.J. Spring in het Veld 2004
De Belhameltjes Mv. A.P.M.v.d.Giesen 2001 De Deylknotsen Dhr. P. Carlier 2004
De Deylknotsen Dhr.G.de Kievit 2001 De Dompelaars Dhr. H. Vos 2005
Deylknotsen Dhr. J.Remmerswaal 2001 De Dompelaars Dhr. W. Metz 2005
Hobbelende Bierviltjes Mv.A.v. Kleef 2001 De Meerschuimers Mevr. J. Menting 2005


Hobbelende Bierviltjes Dhr.S.Mol 2001 Het Blauwe Anker P. Dimmers 2005
Het Blauwe Anker P. Bley 2005 De Zotte Cooghers Dhr. P. de Groot 2008
De Deylknotsen Dhr. B. Verheij 2005 De Zotte Cooghers Dhr. R. Kuil 2008
De Deylknotsen Dhr. W. v.d. Hoogen 2005 De Zotte Cooghers Dhr. J.G. Noordhuis 2008
De Rietpikkers Dhr. J.M. den Boer 2005 De Loslopers Dhr. W. Guddens 2008
De Loslopers Mw. A. de Joode 2005 De Keutelaars Dhr. E. Lindeman 2008
De Loslopers Dhr. F. Verkerk 2005 Persoonlijk lid Dhr. H. de Bruyn 2008
Zotte Cooghers Dhr. R. Schaar 2005 De Keutelaars Dhr. G. Palm 2008
Persoonlijk Lid.. Dhr. Th. Bremmers 2005 De Zotte Cooghers Dhr. H. Goudemond 2009
Persoonlijk Lid.. Mevr. Bremmers 2005 De Prometoeters Mw. O. v.d. Veen 2009
De Reigernarren Dhr. W. v.d. Rijk 2006 De Dompelaars Mw. M. Vermeulen 2009
De Rooie Rijers Dhr. F. Nijs 2006 De Gooikikkers Mw. C. Gerritsen 2009
De Rooie Rijers Dhr. L.Schoolenberg 2006 De Othmarridders Mw. M. Meijers 2009
De Rooie Rijers Dhr. H.G.J. Blom 2006 De Turftrappers Mw. G. Blankenspoor 2009
Het Blauwe Anker Dhr. J. Wiepjes 2006 De Fuilspuiters Dhr. Spee 2009
Het Blauwe Anker Dhr. W. v.d. Ben 2006 De Fuilspuiters Dhr. H.v.d. Sande 2009
Goud van Oud Dhr. A. van Dalen 2006 Stichting D.C.V. Dhr. R. v.d. Werf 2009
De Citroenfuivers Mw. Monique Keizer 2006 Stichting D.C.V. Dhr. E. Knuppe 2009
Band North West Dhr. E. Weg 2006 De Otterrotters Mw. E. de Jong 2009
Band North West Dhr. W. Schaper 2006 Het Blauwe Anker Dhr. A Bierenbroodspot 2009
De Zotte Cooghers Mw. M. Brandt 2006 De Deijlknotsen Mw. A. Knijnenburg 2009
De Tunnelklossers Dhr. B. Hogewoning 2006 De Deijlknotsen Dhr. R. van As 2009
De Tunnelklossers Dhr. J. Zwart 2006 De Deijlknotsen Dhr. D. Corel 2009
Stichting DCV Dhr. A. Gouw 2006 De Zaanzotters Dhr. M. Broeksma 2009
Stichting DCV Dhr. H. Jansen 2006 De Zaanzotters Dhr. T. Prinsen 2009
Stichting DCV Dhr. P.Kouwenhove 2006 De Zaanzotters Dhr. W. Kraayenhof 2009
De Smooksnuivers Dhr. P.J. Ouwens 2006 De Belhamels Dhr. J.J.M. v.d. Berg 2009
De Rietpikkers Dhr. P. Dubbeldam 2006 Persoonlijk lid Dhr. A. de Leeuw 2009
De Rietpikkers Dhr. M van Arkel 2006 De Deijlknotsen Mw. J. van Gent 2009
De Rietpikkers Dhr. B. v.d. Ree 2006 Stichting DCV Dhr. J. van Eschoten 2009
De Narre Knollen Mw. E. v.d. Berg 2006 De Boerenfluiters Dhr. T.J. Kon 2009
De Deijlknotsen J. Schoor 2006 De Kroftgeuzen Mw. T van Beers 2010
Persoonlijk lid Mw. T.Guddens 2006 De Turftrappers Dhr. C. van Dijk 2010
De Rotters Dhr. B. Naaktgeboren 2007 Het Blauwe Anker Dhr. A. Klok 2010
De Rotters Dhr. A. van Swieten 2007 De Zwiebels Dhr. R. Toet 2010
De Rotters Dhr. A. Maes 2007 De Zwiebels Dhr. J.v.d. Hoogeband 2010
De Rotters Mw. B. Hennekey - de Zeeuw 2007 De Belhamels Dhr. J. Mol 2010
De Rotters Mw.A.v.Swier-v.Winden 2007 De Belhamels Dhr. A. Mol 2010
De Rotters Mw. G. Slof 2007 De Rooie Rijers Dhr. M. Vermeer 2010
De Meerschuimers Dhr. J. Buis 2007 De Geitenbreiers Dhr. G. Dazelaar 2010
Blauwe Anker Dhr. A. Teeuw 2007 De Deijlknotsen Mw. W. Hardeman 2010
De Turftrapers Dhr. J. de Leeuw 2007 De Deijlknotsen Dhr. R. van As 2010
De Smooksnuivers Esther Bot 2007 De Deijlknotsen Dhr. E. Schoor 2010
De Turftrappers Dhr. K. Tulleners 2007 S.O.K. Berkel-Enschot Dhr. F. Knibbeler † 2010
Stichting DCV Dhr. A.v. Doesburg 2007 De Dompelaars Dhr. H. Leeman 2010
Stichting DCV Dhr. F. va. Leeuwen 2007 De Belhamels Dhr. S. Nederpel 2011
De Boerenfluitres Dhr. R. Maat 2007 De Belhamels Dhr. M. Rodenburg 2011
De Gooikikkers Dhr. P. Knoppert 2007 De Koperen Torren Mw. U. Huyting 2011
De Gooikikkers Dhr. M. Lehmann 2007 De Koperen Torren Mw. M. Rijners 2011
De Narre Knollen Dhr. M. Loos 2007 De Weesper Moppen Dhr. J. Rebergen 2011
De Olijkers Dhr. J. Righarts 2007 De Weesper Moppen Dhr. J. v. Amerongen 2011
  Dhr. B. Bulte 2007 Osseknarren Dhr. M .v.d. Meer 2011
Het Blauwe Anker Dhr. Piet Dil 2008 Osseknarren Dhr. P. v. Velzen 2011
De Prometoeters Dhr. M.v.d. Veen 2008 De Fuilspuiers Dhr. C. v. Nieuwenhoven 2011
De Rietzeilers Dhr. J. Heinsbroek † 2008 De Fuilspuiers Dhr. P. v .d .Sande 2011
De Kroftgeuzen Dhr. R. Sloterdijk 2008 De Fuilspuiers Dhr. A. Brouwer 2011
De Kroftgeuzen Dhr. P. Tames 2008 Bouwclub Wij Wok Dhr. J. Meinster 2011
De Deijlknotsen Dhr. A. Spring ’t Veld 2008 Bouwclub Wij Wok Dhr. D. v.d. Brande 2011
De Deijlknotsen Mw. A. Remmerswaal 2008 Bouwclub DAWA Dhr. F. v. Ginneken 2011


De Keutelaars Dhr. H.Tapperwijn 2008 Gooikikkers Mw. Coby Schiffers 2014
De Zaanzotters Dhr. W. Soijer † 2008 De Kim Dhr. John Leenders 2014
De Boerenfluiters Mw. H. Maat 2012 Goud van Oud Dhr. P. v.d. Roest 2011
Goudse Kaaskoppen Dhr. H. v.d. Dolder 2012 Stichting DCV Mw.Th.Zaalberg-Wijnmaalen 2011
OspyLac Dhr. C. Blokdijk 2012 Tonproater Dhr. Rien Bekkers 2014
De Fuilspuiters Dhr. T. Koolhoven 2012 DCV Dhr. Marcel Remmerswaal 2015
De Fuilspuiters Dhr. M. Koolhoven 2012 Deurzetters Dhr. Jan Roordink 2015
De Fuilspuiters Dhr. J. Remmerswaal 2012 Dompelaars Dhr. Theo v/d Brom 2015
De Deijlknotsen Dhr. P. Pool 2012 Fuilspuiters Dhr. Thomas de Vos 2015
De Meerschuimers Dhr. P. Koller 2012 Fuilspuiters Dhr. Glen van Baarle 2015
Persoonlijk Lid Dhr. P. v. Dooren 2012 Zanzibarfuivers Prinses Truus de 1e 2015
De Waterplassers Mw. C. Anjema 2012 Zanzibarfuivers Adjudant Roy 2015
De Waterplassers Mw. W. Dijst 2012 Zanzibarfuivers Adjudant Peter 2015
De Waterplassers Mw. S. Best 2012 Knotwilgendam Dhr. Henk Blinksma 2015
De Waterplassers Mw. S. Esselaar 2012 Kerkuilen Dhr. Chris Kanters 2015
De Waterplassers Mw. B. Zwebbe 2012 Rooie Rijers Dhr. Richard van Haaften 2015
De Waterplassers Mw. S. Hogema 2012 Knotwilgendam Dhr. Hans Maas 2016
De Waterplassers Mw. I. Tol 2012 Knotwilgendam Dhr. Bert Brekelmans 2016
De Waterplassers Mw. L. Dekker 2012 Blauwe Anker Dhr. Cees Dimmers 2016
De Waterplassers Mw. J .v.d. Linden 2012 Meerschuimers Mw. Irma van Doorn 2017
De Waterplassers Dhr. J .v.d. Linden 2012 Kroftgeuzen Z.D.H. Prins Alex Albert 2017
De Waterplassers Dhr. J. Zwebbe 2012 cv de Sepneuten Harold v Triet 2018
De Waterplassers Dhr. D. Korringa 2012 E.K.V. de Narren Eric Smeiting 2018
De Narreknollen Dhr. D. Loos 2012 E.K.V. de Narren Stefan v/d Heijden 2018
Persoonlijk lid Dhr. M Groenhorst 2012 E.K.V. de Narren Wim v/d Linden 2018
De Gooikikkers Mw. N. van Vliet 2012 E.K.V. de Narren Nard v/d Linden 2018
Hofkapel de Klinkers Dhr. Ed Geskus 2012 E.K.V. de Narren Jean Pierre Peerlings 2018
Hofkapel de Klinkers Dhr. Jos Rikaart 2012      
Het Blauwe Anker Dhr. C. Buntsma 2012      
Hobbelende Bierviltjes Dhr. A. Franken 2012      
De Deylknotsen Dhr. D. Veldhuizen 2012      
De Deylknotsen Dhr. T. Kerkhof 2012      
Wij Wok Dhr. R. Verbaarschot 2012      
Wij Wok Dhr. T. de Keijzer 2012      
Wij Wok Dhr. J. Meinster 2012      
ISDAWA Dhr. J. Schillemans 2012      
ISDAWA Dhr. R. Schillemans 2012      
Goudse Kaaskoppen Dhr. B. Genegel 2012      
Kroftgeuzen Mw. Cynthia Bronsema Zwaan 2013      
Kroftgeuzen Dhr. Daan Angevare 2013      
Kroftgeuzen Dhr. Richard Leufgen 2013      
Stichting DCV Dhr. Frans Heijstraten 2014      
Belhamels Mw. H. Mol-Knijpstra 2014      
Belhamels Mw. J.C. Mol-Boshoven 2014      
Meerschuimers Dhr. Richard Stokkel 2014      
Persoonlijk Lid Dhr. Richard Luijten 2014      
De Kim Dhr. Henk Timmers 2014      
De Kim Dhr. Huub Beenen 2014      
De Kim Mw. Narda Leenders 2014      
Turftrappers Dhr. Peter van Ommen 2014      
Turftrappers Dhr. Stef Zaal 2014      
Turftrappers Mw. Elly Zaal 2014      
De Stillekes Dhr. Richard Verrijt 2014      
Deijlknotsen Dhr. Jan Grundeken 2014      
De Brandshappers Dhr. Frans v/d Spek 2014      
IsDaWa Dhr. Chris Schillemans 2014      
IsDaWa Mw. Lisa Hartman 2014      
Blauwe Anker Dhr. Sebastiaan Dimmers 2014      
Blauwe Anker Dhr. Dennis Binkhorst 2014 leeg voor test Herman 2018